Шабельна пила Metabo SSEP 18 LTX BL MVT 602258840
Відео 2Фото 6 |
Metabo SSEP 18 LTX BL MVT 602258840 |
|
Модель 602258850 поставляється без аксесуарів, модель 602258840 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, але з кейсом, в комплекті моделі 602258810 два аку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SSEP 18 LTX BL MVT 602258840
Усі ціни 6 →Акумуляторна шабельна пила Metabo SSEP 18 LTX BL MVT без акб і з/п в MetaB | 13 999 грн. |
Акумуляторна шабельна пилка Metabo SSEP 18 LTX BL MVT, без акб в кейсі 602 | 13 999 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSEP 18 LTX BL MVT (602258840) 602258840 | 13 998 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSEP 18 LTX BL MVT (18 В, без АКБ) (6022 | 15 980 грн. |
Metabo 602258840 | 15 200 грн. |
Metabo 602258840 | 15 580 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo SSEP 18 LTX BL MVT 602258840
Ціни на Metabo SSEP 18 LTX BL MVT 602258840 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSEP 18 LTX BL MVT 602258850 | від 12 951 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo SSEP 18 LTX BL MVT 602258810 | від 22 914 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo SSEP 18 LTX BL MVT 602258840 | від 13 998 грн. | 6 пропозицій |