Шабельна пила Bosch AdvancedRecip 18 06033B2402
Фото 9 |
Bosch AdvancedRecip 18 06033B2402 акк. 1 шт 2.5 Агод акк. відсутній |
|
Модель 06033B2400 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, а в комплекті моделі 06033B2401 один акумулятор (2.5 Агод) і зарядний пристрій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch AdvancedRecip 18 06033B2402
Усі ціни 10 →Аккумуляторная сабельная пила Bosch AdvancedRecip 18, без акб 06033B2402 | 4 799 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Bosch AdvancedRecip 18 без акб і з/п 06033B2402 | 6 066 грн. |
Аккумуляторная сабельная пила Bosch AdvancedRecip 18 без акб и з/у 06033B2 | 6 066 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Bosch AdvancedRecip 18 (18 В, без АКБ, 3100 хід | 6 066 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Bosch AdvancedRecip 18, без акб 06033B2402 | 6 066 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Bosch AdvancedRecip 18 06033B2402
Ціни на Bosch AdvancedRecip 18 06033B2402 |
---|---|---|---|---|
Bosch AdvancedRecip 18 06033B2403 | від 10 044 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch AdvancedRecip 18 06033B2402 | від 4 799 грн. | 11 пропозицій |