Проточний водонагрівач Bosch Therm 4000 O WR 10-2 B (7701331617)
Відео 7 |
Bosch Therm 4000 O WR 10-2 B |
|
Порівняно недорогий проточний, що позиціонується виробником як модель середнього класу. Завдяки досить високій продуктивності пристрій здатне обслуговувати інтенсивний потік споживачів в душових гуртожитків або заводських битовка. Так, при значній потужності теплообмінника 17,4 кВт прилад має компактні розміри і невелика вага 11 кг, що спрощує установку на стіну у вертикальному положенні.
Відкрита камера згорання приєднується до димоходу трубою діаметром 112 мм, а розпал палива здійснюється іскровим розрядником з автономним живленням від батарейок. Для безпечної експлуатації проточний водонагрівач Bosch GWH 10-2COB має функції захисту від перегріву і газ-контролю. Остання відповідає за автоматичне припинення подачі природного газу у випадках раптового гасіння полум'я. Максимальна робоча температура становить 60 °C і підтримується в потрібних межах вбудованим терморегулятором стандартної конструкції.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Therm 4000 O WR 10-2 B
Усі ціни 41 →Bosch Bosch Therm 4000 O WR 10-2 B (7701331617) 7701331617 | 16 070 грн. |
Газова колонка Bosch Therm 4000 O B WR 10-2 B 7701331617 | 14 463 грн. |
Bosch Therm 4000 O WR 10-2 B (7701331617) 7701331617 | 14 070 грн. |
Bosch Bosch Therm 4000 O WR 10-2 B (7701331617) | 13 886 грн. |
Газовий проточний водонагрівач Bosch Therm 4000 O WR 10-2 B | 16 070 грн. |
- Підтримання заданої температури води при зміні потоку води
- Модель GWH 13-2COB — продуктивність 13 л/хв, при нагріванні до 25°С
- Модель GWH 15-2COB — продуктивність 15 л/хв, при нагріванні до 25°С
Модификації Bosch Therm 4000 O WR 10-2 B
Ціни на Bosch Therm 4000 O WR 10-2 B |
---|---|---|---|---|
Bosch Therm 4000 O WR 10-2 B | від 8 500 грн. | 43 пропозиції | ||
Bosch Therm 4000 O WR 13-2 B | від 11 900 грн. | 34 пропозиції | ||
Bosch Therm 4000 O WR 15-2 B | від 13 600 грн. | 37 пропозицій |