Проточний водонагрівач Bosch Therm 4000 O WR 15-2 P (7703331746)
Відео 32 |
Bosch Therm 4000 O WR 15-2 P |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Therm 4000 O WR 15-2 P
Усі ціни 34 →Bosch Bosch Therm 4000 O WR 15-2 P (7703331746) 7703331746 | 16 160 грн. |
Газова колонка Bosch Therm 4000 O P WR 15-2 P 7703331746 | 16 160 грн. |
Bosch Bosch Therm 4000 O WR 15-2 P (7703331746) | 13 959 грн. |
Газовий проточний водонагрівач Bosch Therm 4000 O WR 15-2 P | 16 160 грн. |
Газовая колонка Bosch Therm 4000 O P WR 15-2 P 7703331746 | 16 160 грн. |
ще 20 пропозицій
10 7 13 40 |
Користуємося газовою колонкою Bosch більше ніж пів року - якість супер. Купувалась на заміну старої ВПГ колонки. Споживання газу суттєво зменшилось у порівнянні з попередньою, хоча новою користуємось частіше. Основним аргументом при купівлі було те, що дана модель виготовлена у Португалії на заводі Юнкерс. Дуже чітко регулюється температура води та стабільно подається. Цілком справляється при одночасному використанні двох кранів. Мідний бак, багато сервісних центрів та запчастини у вільному доступі, економність, стабільність водонагріву Висока ціна, треба були до купівлі перехідники під час монтажу Vasyl Harasym: користуюся Bosch Therm 4000 O WR 10-2 P кілька місяців |
Водонагрівач у користуванні шість років. Вода швидко нагрівається за нормального потоку води, якщо потік води зменшується - колонка гасне. Важко регулювати температуру води. П'єзоелемент не завжди запалюється одразу, якщо погодні умови погіршуються, сильний вітер, водонагрівач дуже важко вмикається. гарний підігрів при нормальному потоці води при ввімкненому фітілі витрачається орієнтовно на 10 м3 газу більше на місяць, не завжди відразу проходить запалювання п'єзо елемента, при поганому напорі води не працює Iryna Zaslavska: користуюся Bosch Therm 4000 O WR 10-2 P більше року |
У мене вдома вже був накопичувальний водонагрівач об'ємом 150 літрів, але сім'я у нас велика, аж сім чоловік і води все одно не вистачало. Ставити ще більш ємний накопичувач – не варіант, він би ще довше прогрівався. Довелося встановити таку газову проточник. Сам він не дуже дорогий, але проєкт, підключення і все інше потягнуло на пристойну суму. Це добре ще лічильник у нас уже стояв. Незважаючи на розкручену і відому торгову марку, ціна цього проточного водонагрівача цілком собі помірна. Я не думав, що вийде купити Бош португальської (!) збірки за таку скромну суму. Потужності достатньо, щоб забезпечити пристойний натиск в одному крані (до 10 л/хв) або ж середній натиск на кухні та роботу душу. У будь-якому випадку тепер у нас є гаряча/тепла вода тоді, коли вона нам необхідна. Управління котлом та його потужністю механічне. Може це не так зручно, як натискати кнопочки, але набагато надійніше і котел продовжує працювати при відключенні електроенергії (розпал у нього п'єзоелектричний і мережі не вимагає). Є захист від перегріву та газ-контроль. Є у всіх проточних водонагрівачів одна серйозна проблема і в цій моделі вона також є – будь-яка зміна витрати води впливає на її температуру. Звичайно, залежність не пряма, котел її згладжує, але все одно не дуже приємно отримати прохолоднішу воду в душі через відкритий кран у кухні. А ще у проточних нагрівачах при отриманні гарячої води з високою температурою всередині теплообмінника відкладаються солі твердості. Ну і про справжній димар, зроблений за всіма правилами, теж треба згадати, це теж грошей зажадало |
Показано 3 з 80 відгуків
ще 10 відгуків
Светлана
25 липня 2011, 21:32
Тухнет зажигалка #
Когда ей вздумается-она тухнет!Может гореть день,может месяц,но в итоге-ВСЕ РАВНО ПОТУХНЕТ!Погорела в нормальном режиме меньше года.Новая.
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Схожі моделі:
- Модель GWH 10-2COP — продуктивність 10 л/хв, при нагріванні до 25°С
- Модель GWH 13-2COP — продуктивність 13 л/хв, при нагріванні до 25°С
Модификації Bosch Therm 4000 O WR 15-2 P
Ціни на Bosch Therm 4000 O WR 15-2 P |
---|---|---|---|---|
Bosch Therm 4000 O WR 10-2 P | від 6 140 грн. | 117 пропозицій | ||
Bosch Therm 4000 O WR 13-2 P | від 10 100 грн. | 34 пропозиції | ||
Bosch Therm 4000 O WR 15-2 P | від 11 200 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →