Проточний водонагрівач Bosch Therm 4000 O WR 13-2 P (7702331716)
Відео 32 |
Bosch Therm 4000 O WR 13-2 P |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Therm 4000 O WR 13-2 P
Усі ціни 33 →Bosch Bosch Therm 4000 O WR 13-2 P (7702331716) 7702331716 | 14 550 грн. |
Газова колонка Bosch Therm 4000 O P WR 13-2 P 7702331716 | 14 550 грн. |
Газовий проточний водонагрівач Bosch Therm 4000 O WR 13-2 P | 14 550 грн. |
Газовая колонка Bosch Therm 4000 O P WR 13-2 P 7702331716 | 14 550 грн. |
Газова колонка Bosch Therm 4000 O WR 13-2 P (7702331716) 7702331716 | 14 550 грн. |
10 7 13 40 |
Користуємося газовою колонкою Bosch більше ніж пів року - якість супер. Купувалась на заміну старої ВПГ колонки. Споживання газу суттєво зменшилось у порівнянні з попередньою, хоча новою користуємось частіше. Основним аргументом при купівлі було те, що дана модель виготовлена у Португалії на заводі Юнкерс. Дуже чітко регулюється температура води та стабільно подається. Цілком справляється при одночасному використанні двох кранів. Мідний бак, багато сервісних центрів та запчастини у вільному доступі, економність, стабільність водонагріву Висока ціна, треба були до купівлі перехідники під час монтажу Vasyl Harasym: користуюся Bosch Therm 4000 O WR 10-2 P кілька місяців |
Водонагрівач у користуванні шість років. Вода швидко нагрівається за нормального потоку води, якщо потік води зменшується - колонка гасне. Важко регулювати температуру води. П'єзоелемент не завжди запалюється одразу, якщо погодні умови погіршуються, сильний вітер, водонагрівач дуже важко вмикається. гарний підігрів при нормальному потоці води при ввімкненому фітілі витрачається орієнтовно на 10 м3 газу більше на місяць, не завжди відразу проходить запалювання п'єзо елемента, при поганому напорі води не працює Iryna Zaslavska: користуюся Bosch Therm 4000 O WR 10-2 P більше року |
У мене вдома вже був накопичувальний водонагрівач об'ємом 150 літрів, але сім'я у нас велика, аж сім чоловік і води все одно не вистачало. Ставити ще більш ємний накопичувач – не варіант, він би ще довше прогрівався. Довелося встановити таку газову проточник. Сам він не дуже дорогий, але проєкт, підключення і все інше потягнуло на пристойну суму. Це добре ще лічильник у нас уже стояв. Незважаючи на розкручену і відому торгову марку, ціна цього проточного водонагрівача цілком собі помірна. Я не думав, що вийде купити Бош португальської (!) збірки за таку скромну суму. Потужності достатньо, щоб забезпечити пристойний натиск в одному крані (до 10 л/хв) або ж середній натиск на кухні та роботу душу. У будь-якому випадку тепер у нас є гаряча/тепла вода тоді, коли вона нам необхідна. Управління котлом та його потужністю механічне. Може це не так зручно, як натискати кнопочки, але набагато надійніше і котел продовжує працювати при відключенні електроенергії (розпал у нього п'єзоелектричний і мережі не вимагає). Є захист від перегріву та газ-контроль. Є у всіх проточних водонагрівачів одна серйозна проблема і в цій моделі вона також є – будь-яка зміна витрати води впливає на її температуру. Звичайно, залежність не пряма, котел її згладжує, але все одно не дуже приємно отримати прохолоднішу воду в душі через відкритий кран у кухні. А ще у проточних нагрівачах при отриманні гарячої води з високою температурою всередині теплообмінника відкладаються солі твердості. Ну і про справжній димар, зроблений за всіма правилами, теж треба згадати, це теж грошей зажадало |
Якісна газова колонка від відомого виробника
Газова колонка Bosch Therm 4000 WR 13-2 P оснащена теплообмінником, що має номінальну потужність 22,6 кВт. Завдяки цьому прилад швидко нагріває воду, незважаючи на підвищену продуктивність (порівняно із середньостатистичними проточними водонагрівачами), яка досягає 13 л/хв на максимальній потужності. Потужність газового пальника регулюється за допомогою "бігунка", а протока води - регулятором, що обертається. При максимальній продуктивності витрата газу становить 2,8 м³/год. Ця колонка добре працює при слабкому тиску газу в магістралі і навіть при ледве відкритому крані гарячої води (достатньо протоки 2 л/хв, щоб пальник запалився). Прилад легко та впевнено розгорається, не супроводжуючись надривом та бавовною. Під час роботи він чуйно реагує на зміну напору води та автоматично підтримує постійну температуру рідини на виході. Для запалювання колонки використовується п'єзоелемент, тому під пальником постійно горить гніт. Безперервний "вічний вогонь" усередині колонки може бентежити тих, хто не звик до водонагрівачів із п'єзорозпалом. Крім того, гніт, що горить, постійно споживає газ, хоча і в незначних кількостях - всього 0,012 м³/год.
Переваги і недоліки
Конструкція газової колонки Bosch Therm 4000 O WR 13-2 P проста та практично не містить електронних компонентів, за винятком кількох датчиків, які забезпечують багаторівневу систему безпеки, контролюючи температуру води, наявність полум'я та зворотну тягу. Завдяки своїй простоті та європейській збірці (ця серія приладів виробляється виключно в Португалії вже багато років), цей прилад може служити довгий час. Практика показує, що теплообмінник та регулююча арматура води дуже надійні (за умови своєчасного чищення відповідно до інструкції), а обслуговування та ремонт колонки прості та коштують недорого.
На відміну від експлуатації, у разі встановлення колонки Bosch Therm 4000 O WR 13-2 P можуть виникнути складності. Патрубки для підключення газу та води мають типорозмір 3/4 дюйми. Тому покупцям із трубами діаметром 1/2 дюйма (як правило, у більшості покупців) знадобляться спеціальні перехідники для шлангів. Також підведення холодної води зроблено не надто вдало (роз'єм спрямований не вниз, а прямо в стіну, що робить доступ до нього незручним). Можливо, буде потрібно додатковий кутовий відвід для підключення колонки до водопроводу.
- Модель GWH 10-2COP — продуктивність 10 л/хв, при нагріванні до 25°С
- Модель GWH 15-2COP — продуктивність 15 л/хв, при нагріванні до 25°С
Модификації Bosch Therm 4000 O WR 13-2 P
Ціни на Bosch Therm 4000 O WR 13-2 P |
---|---|---|---|---|
Bosch Therm 4000 O WR 10-2 P | від 6 140 грн. | 114 пропозицій | ||
Bosch Therm 4000 O WR 13-2 P | від 10 100 грн. | 33 пропозиції | ||
Bosch Therm 4000 O WR 15-2 P | від 11 200 грн. | 33 пропозиції |