Проточний водонагрівач Bosch Therm 6000 O WRD 15-2 G (7703331747)
Відео 5Фото 2 |
Bosch Therm 6000 O WRD 15-2 G |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Therm 6000 O WRD 15-2 G
Усі ціни 27 →Bosch Bosch Therm 6000 O WRD 15-2 G (7703331747) 7703331747 | 21 400 грн. |
Газова колонка Bosch Therm 6000 O G WRD 15-2 G 7703331747 | 21 400 грн. |
Газовий проточний водонагрівач Bosch Therm 6000 О WRD 15-2 G | 21 400 грн. |
Газовий проточний водонагрівач Bosch Therm 6000 O WRD 15-2 G | 21 400 грн. |
Газова колонка Bosch Therm 6000 O WRD 15-2 G (7703331747) 7703331747 | 21 400 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості водонагрівача Bosch Therm 6000 O WRD 15-2 G:
- Продуктивність — 8 л/хв, при нагріванні до 50°С
- Підтримання заданої температури води при зміні потоку води
- Модель GWH 10-2CODH — продуктивність 10 л/хв, при нагріванні до 25°С
- Модель GWH 13-2CODH — продуктивність 13 л/хв, при нагріванні до 25°С
Модификації Bosch Therm 6000 O WRD 15-2 G
Ціни на Bosch Therm 6000 O WRD 15-2 G |
---|---|---|---|---|
Bosch Therm 6000 O WRD 10-2 G | від 11 700 грн. | 30 пропозицій | ||
Bosch Therm 6000 O WRD 13-2 G | від 13 800 грн. | 26 пропозицій | ||
Bosch Therm 6000 O WRD 15-2 G | від 14 900 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →