Вудилище Brain Storm 390-90 (1858.42.28)
Brain Storm 390-90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Storm 390-90
Усі ціни 20 →Фидерное удилище Brain Storm NEW BSM390MH 3.90m max 90g 336-1004 | 5 860 грн. |
Фидерное удилище Brain Storm New BSM390MH 3.90m max 90g | 5 860 грн. |
Удилище фидерное Brain Storm NEW BSM390MH 3.90m max 90g (1858.42.28) | 5 860 грн. |
Вудилище Brain fishing Storm NEW BSM390MH 3.90m max 90g (1858.42.28) | 5 860 грн. |
Вудилище Brain fishing Storm NEW BSM390MH 3.90m max 90g (1858.42.28) 1858. | 5 860 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →