Вудилище Brain Scout Bolo 400 (1858.43.17)
Brain Scout Bolo 400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Scout Bolo 400
Усі ціни 6 →Вудилище Brain fishing Scout Bolo 4 m 149 g (1858.43.17) | 1 540 грн. |
Удилище Brain fishing Scout Bolo 4 m 149 g (1858.43.17) 1858.43.17 | 1 540 грн. |
Вудилище Brain fishing Scout Bolo 4 m 149 g (1858.43.17) 1858.43.17 | 1 540 грн. |
Brain fishing Вудилище Brain fishing Scout Bolo 4 m 149 g (1858.43.17) 185 | 1 540 грн. |
Вудлище Brain Scout Bolo, 4m з/к, 3,82 m, 149g | 1 330 грн. |
Вудилище Brain fishing Scout Bolo 4 m 149 g (1858.43.17) | 1 540 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →