Вудилище Brain Apex SW 450-200g
Brain Apex SW 450-200g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex SW 450-200g
Усі ціни 15 →Удилище серфовое Brain Apex SW 4.50m max 200g 3sec (1858.45.68) | 3 690 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex SW 4.50m max 200g - 3sec. (1858.45.68) | 3 690 грн. |
Удилище Brain fishing Apex SW 4.50m max 200g - 3sec. (1858.45.68) 1858.45. | 3 690 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex SW 4.50m max 200g - 3sec. (1858.45.68) 1858.45 | 3 690 грн. |
Серфовое удилище Brain Apex SW 4.50m max 200g - 3sec. 1858.45.68 | 3 690 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →