Вудилище Brain Phantom Pole 700 (1858.40.65)
Brain Phantom Pole 700 довгі |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Phantom Pole 700
Усі ціни 17 →Поплавочное удилище (без колец) Brain Phantom 7m | 5 040 грн. |
Удилище маховое Brain Phantom 7m (1858.40.65) | 5 040 грн. |
Вудилище Brain fishing 1858.40.65 | 5 040 грн. |
Маховое удилище Brain Phantom 7m 253 g 1858.40.65 | 5 040 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →