Вудилище Brain Storm Twin 390-3.5/150
Brain Storm Twin 390-3.5/150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Storm Twin 390-3.5/150
Усі ціни 8 →Удилище фидерное Brain Storm Twin 3.90m 3.5lbs/max 150g (1858.45.40) | 3 770 грн. |
Удилище Brain fishing Storm Twin 3.90m 3.5lbs/max 150g (1858.45.40) 1858.4 | 3 770 грн. |
Вудилище Brain fishing Storm Twin 3.90m 3.5lbs/max 150g (1858.45.40) 1858. | 3 770 грн. |
Brain fishing Вудилище Brain fishing Storm Twin 3.90m 3.5lbs/max 150g (185 | 3 770 грн. |
Фідер Brain Storm Twin 3.90m 3.5lbs/max 150g (1858.45.40) | 3 770 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →