Сковорідка RiNGEL Tamarind RG-1129-28 28 см (6506034)
Фото 6 |
RiNGEL Tamarind RG-1129-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Tamarind RG-1129-28 28 см
Сковорода RINGEL Tamarind 28 см б/кришки | 649 грн. |
Сковорода RINGEL Tamarind сковорода 28 см б/кришки (RG-1129-28) | 875 грн. |
Сковорода RINGEL Tamarind 28 см б/кришки | 774 грн. |
Сковорода Ringel Tamarind d28 см h5,2 см алюміній з антипригарним покриття | 720 грн. |
Модификації RiNGEL Tamarind RG-1129-28
Ціни на RiNGEL Tamarind RG-1129-28 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Tamarind RG-1129-24 24 см | від 630 грн. | 2 пропозиції | ||
RiNGEL Tamarind RG-1129-26 26 см | від 690 грн. | 2 пропозиції | ||
RiNGEL Tamarind RG-1129-28 28 см | від 649 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →