Каструля Krauzer Constant 78008
Фото 10 |
Krauzer Constant 78008 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauzer Constant 78008
Усі ціни 6 →Каструля 22 x 12.5см, скляна кришка, LKA-141HMOCO-22C,78008 | 669 грн. |
Krauzer 22x12.5 см (78008) 22x12.5см(78008) | 569 грн. |
Кастрюля Krauzer Constant 4.7 л (78008) | 669 грн. |
Каструля 4,7 л Krauzer Constant 22 см нержавіюча сталь арт. 78008 | 649 грн. |
Каструля 4,7л KRAUZER 78008 Constant Serie (Нерж.22 см) | 628 грн. |
Каструля нержавіюча сталь з кришкою 4,7л KRAUZER 78008 Constant Serie 22 с | 885 грн. |
Модификації Krauzer Constant 78008
Ціни на Krauzer Constant 78008 |
---|---|---|---|---|
Krauzer Constant 78001 | від 339 грн. | 5 пропозицій | ||
Krauzer Constant 78003 | від 365 грн. | 5 пропозицій | ||
Krauzer Constant 78005 | від 412 грн. | 3 пропозиції | ||
Krauzer Constant 78006 | від 449 грн. | 4 пропозиції | ||
Krauzer Constant 78007 | від 519 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauzer Constant 78008 | від 569 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →