Ківш Bravo Chef BC-4001-14
Bravo Chef BC-4001-14 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Chef BC-4001-14
Усі ціни 12 →Ківш Bravo Chef з кришкою 14см/1.15л (BC-4001-14) | 569 грн. |
Ковш Bravo Chef с крышкой 14см/1.15л (BC-4001-14) | 569 грн. |
Ковш BRAVO CHEF 14 см (1.15 л) с крышкой (BC-4001-14) BC-4001-14 | 598 грн. |
Ківш Bravo Chef з кришкою 1.15 л (BC-4001-14) BC-4001-14 | 486 грн. |
BRAVO CHEF BC-4001-14 | 489 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →