Літня шина Bridgestone Potenza S005 235/35 R19 91Y BMW/Mini
Фото 3 | 13 480 грн. Купити! Bridgestone POTENZA S005 235/35 R19 91Y XL * (8037008237)Autokush.com.uaЗ нами 7 років (Львів) Поскаржитись |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza S005 235/35 R19 91Y BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bridgestone Potenza S005 235/35 R19 91Y BMW/Mini
Ціни на Bridgestone Potenza S005 235/35 R19 91Y BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza S005 235/35 R19 91Y | від 6 325 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza S005 235/35 R19 91Y Audi | від 8 793 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Potenza S005 235/35 R19 91Y BMW/Mini | від 13 480 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Potenza S005 235/35 R19 91Y Run Flat | від 8 119 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →