Всесезонна шина Bridgestone Dueler H/T 684 3 245/70 R16 111T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Dueler H/T 684 3 245/70 R16 111T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Dueler H/T 684 3 245/70 R16 111T
Усі ціни 6 →Шина Bridgestone Dueler HT 684 III 245/70 R16 111T XL | 5 280 грн. |
Bridgestone Dueler H/T D684 III 245/70 R16 111T XL | 4 326 грн. |
Bridgestone Dueler H/T D684 III (245/70R16 111T) | 5 667 грн. |
Bridgestone Dueler H/T D684 III 245/70 R16 111T | 4 185 грн. |
Bridgestone Dueler H/T 684III 245/70 R16 111T XL 56547 | 4 442 грн. |
Bridgestone Dueler H/T D684 III 245/70 R16 111T XL | 4 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →