Всесезонна шина Bridgestone Turanza All Season 6 205/55 R16 94V
Відео 1Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza All Season 6 205/55 R16 94V 205/55 R16 91 H 205/55 R16 94 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza All Season 6 205/55 R16 94V
Bridgestone TURANZA ALL SEASON 6 205/55 R16 94V (9089058676) | 5 560 грн. |
Bridgestone Turanza All Season 6 205/55 R16 94V | 5 051 грн. |
Шини Bridgestone Turanza All Season 6 205/55 R16 94V XL | 4 787 грн. |
Bridgestone Turanza All Season 6 205/55 R16 94V 23902T6 | 4 455 грн. |
Bridgestone Turanza All Season 6 205/55 R16 94V | 4 833 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza All Season 6 205/55 R16 94V
Ціни на Bridgestone Turanza All Season 6 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza All Season 6 205/55 R16 91H | від 4 264 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza All Season 6 205/55 R16 94V | від 4 455 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →