Гусятница / казан Brizoll KA04-4 4 л
Фото 3 |
Brizoll KA04-4 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Brizoll.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Brizoll KA04-4 4 л
Все цены 13 →Котел Brizoll азіатський чавунний з алюмінієвою кришкою 4 л (KA04-4) | 891 грн. |
Brizoll KA04-4 | 857 грн. |
Казан азіатський чавунний с алюмінієвою кришкою TM BRIZOLL 4 л Азія KA04-4 | 924 грн. |
Котел чавунний азіатський Brizoll з алюмінієвою з кришкою 4 л (KA04-4) | 930 грн. |
Котел чавунний, азіатський котел з кришкою Brizoll KA-04 4 л 28 см | 1 195 грн. |
eще 8 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →