Гусятниця / казан Brizoll KA10-1 10 л
Фото 3 |
Brizoll KA10-1 10 л15 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll KA10-1 10 л
Усі ціни 24 →Казан чавунний азіатський Brizoll з кришкою, 10 л (KA10-1) | 1 989 грн. |
Котел азіатський Brizoll Азія чавунний з кришкою 10л (КА10-1) | 2 115 грн. |
Казан чавунний азіатський з кришкою BRIZOLL, 10 л KA10-1 | 1 989 грн. |
Котел чавунний азіатський Brizoll з кришкою 10 л (KA10-1) | 1 989 грн. |
Котел Brizoll азіатський з чавунною кришкою 10л (KA10-1) | 1 924 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Brizoll KA10-1
Ціни на Brizoll KA10-1 |
---|---|---|---|---|
Brizoll KA10-1 10 л | від 1 924 грн. | 24 пропозиції | ||
Brizoll KA15-1 15 л | від 2 345 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →