Гусятниця / казан Brizoll KA10-3 10 л
Фото 8 |
Brizoll KA10-3 |
|
Кришка-гриль для приготування страв на багатті або мангалі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll KA10-3 10 л
Усі ціни 14 →Казан чавунний Brizoll з кришкою-пательнею 10л (KA10-3) | 2 435 грн. |
Казан азіатський чавунний з кришкою-сковородою BRIZOLL 10 л KA10-3 | 2 289 грн. |
Котел чавунний азіатський Brizoll з кришкою-сковородою гриль 10 л (KA10-3) | 2 435 грн. |
Круглий казан чавунний азіатський з кришкою-сковородою Brizoll KA-10-3 10 | 3 025 грн. |
Казан чавунний азіатський з кришкою-сковородою Brizoll KA-10-3 10 л 36 см | 2 694 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →