Гусятниця / казан Brizoll KA12-1 12 л
Brizoll KA12-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll KA12-1 12 л
Усі ціни 21 →Казан чавунний азіатський Brizoll з кришкою, 12 л (KA12-1) | 2 450 грн. |
Котел азіатський Brizoll Азія чавунний з кришкою 12л (КА12-1) | 2 451 грн. |
Казан Brizoll азиатский чугунный с крышкой 12 л (KA12-1) | 2 581 грн. |
Казан чавунний Brizoll 12л (KA12-1) | 2 580 грн. |
Казан чавунний азіатський з кришкою BRIZOLL, 12 л KA12-1 | 2 428 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →