Литий диск Brock B21 8x18/5x108 ET45 DIA72,6
Відео 1Фото 6 | від 11 238 до 15 180 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Brock B21 48
Характеристики
Brock B21 8x18/5x108 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B21 8x18/5x108 ET45 DIA72,6
Сортувати
Brock B21 Schwarz Matt Voll Poliert (SMVP) (R18 W8.0 PCD5x108 ET45 DIA72.6 | 12 199 грн. |
Brock B21 (8J x 18 5x108 ET45 DIA72.6) Black На замовлення з Європи. | 13 974 грн. |
Brock B21 SMVP R18 W8.0 PCD5x108 ET45 DIA72.6 | 14 490 грн. |
Brock B21 R18 W8 PCD5x108 ET45 DIA72.6 Black Matt Polished BRB21801845W1SM | 13 272 грн. |
Brock B21 R18 W8 PCD5x108 ET45 DIA72.6 Black Matt Polished | 13 733 грн. |
Brock B21 (8J x 18 5x108 ET45 DIA72.6) На замовлення з Європи. | 15 180 грн. |
Диски Brock B21 8x18 5x108 ET45 DIA72,6 (matt black full polished) (100117 | 11 238 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі