Литий диск Brock B24 8x18/5x105 ET38 DIA56,6
Фото 5 | від 11 197 до 15 870 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Brock B24 67
Характеристики
Brock B24 8x18/5x105 ET38 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B24 8x18/5x105 ET38 DIA56,6
Сортувати
Brock B24 Schwarz Glanz Voll Poliert (SGVP) (R18 W8.0 PCD5x105 ET38 DIA56. | 13 099 грн. |
Brock B24 R18 W8 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Black Gloss BRB24801838O5SGV | 13 207 грн. |
Brock B24 (8J x 18 5x105 ET38 DIA56.6) Black На замовлення з Європи. | 13 908 грн. |
Brock B24 BP R18 W8.0 PCD5x105 ET38 DIA56.6 | 15 870 грн. |
Brock B24 (8J x 18 5x105 ET38 DIA56.6 Black) | 14 482 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі