Литий диск Brock B35 8x18/5x105 ET38 DIA56,6
Відео 2Фото 5 | від 10 867 до 15 087 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Brock B35 50
Характеристики
Brock B35 8x18/5x105 ET38 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B35 8x18/5x105 ET38 DIA56,6
Сортувати
Brock B35 R18 W8 PCD5x105 ET38 DIA56.6 metallic titan | 13 770 грн. |
Brock B35 R18 W8 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Titanium Metallic rim552Brock | 12 691 грн. |
Brock B35 TM R18 W8.0 PCD5x105 ET38 DIA56.6 | 13 892 грн. |
Brock B35 (8J x 18 5x105 ET38 DIA56.6) На замовлення з Європи. | 14 070 грн. |
Brock B35 (8J x 18 5x105 ET38 DIA56.6) | 14 633 грн. |
Brock B35 R18 W8 PCD5x105 ET38 DIA56.6 matt black full polished | 15 087 грн. |
Brock B35 R18 W8 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Titanium Metallic | 13 132 грн. |
Диски Brock B35 8x18 5x105 ET38 DIA56,6 (metallic titan) (1001173512) | 10 867 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі