Литий диск Brock B24 8x19/5x120 ET35 DIA72,6
Фото 5 | від 14 048 до 21 799 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Brock B24 67
Характеристики
Brock B24 8x19/5x120 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B24 8x19/5x120 ET35 DIA72,6
Сортувати
Brock B24 R19 W8 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Black Gloss BRB24801935W5SGV | 16 692 грн. |
Brock B24 (8J x 19 5x120 ET35 DIA72.6) SG На замовлення з Європи. | 18 986 грн. |
Brock B24 Black R19 W8.0 PCD5x120 ET35 DIA72.6 | 18 216 грн. |
Brock B24 R19 W8 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Black Gloss Polished | 18 340 грн. |
Brock B24 R19 W8 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Black Gloss Polished B24-801935.W5 | 17 724 грн. |
Brock B24 (8J x 19 5x120 ET35 DIA72.6) SGVP На замовлення з Європи. | 18 811 грн. |
Brock B24 (8J x 19 5x120 ET35 DIA72.6) Schwarz Glanz На замовлення з Європ | 21 799 грн. |
Brock B24 R19 W8 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Black Gloss | 17 272 грн. |
Диски Brock B24 8x19 5x120 ET35 DIA72,6 (gloss black) (1002245226) | 14 048 грн. |
Закрити
Схожі