Литий диск Brock B32 7,5x18/5x115 ET41 DIA70,2
Відео 4Фото 4 | від 10 081 до 14 311 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 115 мм ЦО (DIA):70.2 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації Brock B32 221
Характеристики
Brock B32 7,5x18/5x115 ET41 DIA70,2 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B32 7,5x18/5x115 ET41 DIA70,2
Сортувати
Brock B32 Schwarz Klar Matt (SKM) (R18 W7.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2) | 10 899 грн. |
Brock B32 (7.5J x 18 5x115 ET41 DIA70.2) Schwarz Klar Matt На замовлення з | 13 697 грн. |
Brock B32 Schwarz Klar Matt (SKM) R18 W7.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2 | 12 940 грн. |
Brock B32 R18 W7.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2 Black Matt BRB32ECE751841O6SKMV | 12 045 грн. |
Диски Brock B32 7,5x18 5x115 ET41 DIA70,2 (clear matt black) (1002345716) | 10 081 грн. |
Brock B32 (7.5J x 18 5x115 ET41 DIA70.2) На замовлення з Європи. | 12 424 грн. |
Brock B32 (7.5J x 18 5x115 ET41 DIA70.2) Grey На замовлення з Європи. | 14 311 грн. |
Brock B32 R18 W7.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2 Himalaya Grey Polished BRB32ECE75 | 13 013 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі