Литий диск Brock B35 8x18/5x115 ET40 DIA70,2
Відео 2Фото 5 | від 10 867 до 15 866 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 115 мм ЦО (DIA):70.2 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Brock B35 44
Характеристики
Brock B35 8x18/5x115 ET40 DIA70,2 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B35 8x18/5x115 ET40 DIA70,2
Сортувати
Brock B35 R18 W8 PCD5x115 ET40 DIA70.2 Black Matt Polished BRB35801840O6SM | 14 239 грн. |
Brock B35 (8J x 18 5x115 ET40 DIA70.2) На замовлення з Європи. | 14 053 грн. |
Brock B35 TM R18 W8.0 PCD5x115 ET40 DIA70.2 | 13 892 грн. |
Brock B35 R18 W8 PCD5x115 ET40 DIA70.2 Black Matt Polished | 14 735 грн. |
Brock B35 R18 W8 PCD5x115 ET40 DIA70.2 Titanium Metallic rim546Brock | 12 691 грн. |
Brock B35 (8J x 18 5x115 ET40 DIA70.2) Schwarz matt На замовлення з Європи | 15 251 грн. |
Brock B35 (8J x 18 5x115 ET40 DIA70.2) Black На замовлення з Європи. | 15 866 грн. |
Brock B35 R18 W8 PCD5x115 ET40 DIA70.2 Titanium Metallic | 13 132 грн. |
Диски Brock B35 8x18 5x115 ET40 DIA70,2 (metallic titan) (1001173509) | 10 867 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі