Литий диск Brock B32 7,5x19/5x114,3 ET53 DIA67,1
Відео 4Фото 4 | від 12 767 до 18 225 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):53 мм |
Модифікації Brock B32 248
Характеристики
Brock B32 7,5x19/5x114,3 ET53 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B32 7,5x19/5x114,3 ET53 DIA67,1
Сортувати
Brock B32 R19 W7.5 PCD5x114,3 ET53 DIA67.1 clear black matt | 16 605 грн. |
Brock B32 Himalaya Grey Voll Poliert (HGVP) (R19 W7.5 PCD5x114.3 ET53 DIA6 | 14 199 грн. |
Brock B32 Schwarz Klar Matt (SKM) R19 W7.5 PCD5x114.3 ET53 DIA67.1 | 16 054 грн. |
Brock B32 R19 W7.5 PCD5x114.3 ET53 DIA67.1 Black Matt BRB32ECE751953M3SKMV | 15 207 грн. |
Brock B32 (7.5J x 19 5x114.3 ET53 DIA67.1) На замовлення з Європи. | 16 513 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі