Литий диск MAK Birmingham 8,5x19/5x108 ET45 DIA63,4
Фото 3 | від 14 569 до 19 227 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MAK Birmingham 31
Характеристики
MAK Birmingham 8,5x19/5x108 ET45 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Birmingham 8,5x19/5x108 ET45 DIA63,4
Сортувати
Диски Mak Birmingham 8,5x19 5x108 ET45 DIA63,4 (gloss black) | 14 746 грн. |
Mak BIRMINGHAM Gloss Black (R19 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA63.4) | 15 999 грн. |
Mak Birmingham R19 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA63.4 Gloss Black F8590IRGB45GD3Y | 17 579 грн. |
Mak Birmingham R19 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA63.4 Gloss Black | 18 191 грн. |
Mak Birmingham R19 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA63.4 Gun Metal Mirror Face F8590I | 18 581 грн. |
Mak Birmingham R19 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA63.4 Gun Metal Mirror Face | 19 227 грн. |
Диски Mak Birmingham 8,5x19 5x108 ET45 DIA63,4 (gloss black) (1001082260) | 14 833 грн. |
Диски Mak Birmingham 8,5x19 5x108 ET45 DIA63,4 (gun metal mirror) (1001574 | 15 535 грн. |
Диски MAK Birmingham Gloss Black R19 W8,5 PCD5x108 ET45 DIA63,4 ID310523 | 14 569 грн. |
Закрити
Схожі