Литий диск Brock B38 8x19/5x120 ET34 DIA72,6
від 15 573 до 16 790 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):34 мм |
Модифікації Brock B38 46
Характеристики
Brock B38 8x19/5x120 ET34 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B38 8x19/5x120 ET34 DIA72,6
Сортувати
Brock B38 (8J x 19 5x120 ET34 DIA72.6) SGVP На замовлення з Європи. | 16 305 грн. |
Brock B38 SG R19 W8.0 PCD5x120 ET34 DIA72.6 | 15 686 грн. |
Brock B38 (8J x 19 5x120 ET34 DIA72.6) Schwarz Glanz На замовлення з Європ | 16 042 грн. |
Brock B38 SGVP R19 W8.0 PCD5x120 ET34 DIA72.6 | 16 790 грн. |
Brock B38 (8J x 19 5x120 ET34 DIA72.6) SG На замовлення з Європи. | 15 573 грн. |
Закрити
Схожі