Литий диск CAM 339 8,5x18/5x120 ET38 DIA72,6
від 4 962 до 6 050 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації CAM 339 2
Характеристики
CAM 339 8,5x18/5x120 ET38 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CAM 339 8,5x18/5x120 ET38 DIA72,6
Сортувати
CAM CAM- 339 8,5x18/5x120 D72,6 ET38 RC | 5 080 грн. |
Диски CAM 339 8,5x18 5x120 ET38 DIA72,6 (RC) | 4 962 грн. |
CAM 339 (R18 W8.5 PCD5x120 ET38 DIA72.6) RC | 5 292 грн. |
CAM 339 8.5x18 5x120 ET38 DIA72.6 RC | 5 450 грн. |
CAM Легковий диск CAM 339 RC R18 W8.5 PCD5X120 ET38 DIA72.6 | 5 701 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі