Акустична система Canton Movie 95
Фото 7 |
Canton Movie 95 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canton Movie 95
Усі ціни 10 →CANTON MOVIE 95 czarny HGL | 20 280 грн. |
Комплект акустики 5.1 Canton Movie 95 White | 23 999 грн. |
Canton Movie 95 White | 18 877 грн. |
CANTON MOVIE 95 czarny HGL | 21 294 грн. |
Комплект акустики 5.1 Canton Movie 95 Black | 18 877 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості акустичної системи Canton Movie 95:
- Високовольтні входи на сабвуфер
РекомендуємоПорівняти в таблиці →