Литий диск CARMANi 9 Compete 8x18/5x114,3 ET45 DIA72,6
Відео 3Фото 11 | від 8 708 до 9 062 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації CARMANi 9 Compete 32
Характеристики
CARMANi 9 Compete 8x18/5x114,3 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CARMANi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CARMANi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CARMANi 9 Compete 8x18/5x114,3 ET45 DIA72,6
Carmani 9 R18 W8 PCD5x114,3 ET45 DIA72.6 BLACK POLISHED | 9 062 грн. |
Carmani 9 R18 W8 PCD5x114,3 ET45 DIA72.6 Matt Black | 8 759 грн. |
Carmani 9 R18 W8 PCD5x114,3 ET45 DIA72.6 crystal silver | 8 708 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі