Литий диск CMS C28 7,5x18/5x114,3 ET47 DIA67,1
Відео 2Фото 18 | від 8 399 до 8 999 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації CMS C28 40
Характеристики
CMS C28 7,5x18/5x114,3 ET47 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C28 7,5x18/5x114,3 ET47 DIA67,1
CMS C28 DB Diamant Schwarz (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET47 DIA67.1) | 8 999 грн. |
Диски CMS C28 7,5x18 5x114,3 ET47 DIA67,1 (diamond black) (1002259710) | 8 470 грн. |
CMS C28 SR Racing Silber (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET47 DIA67.1) | 8 399 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі