Наручний годинник Casio Edifice EFR-526L-1A
Відео 14Фото 5 |
Casio Edifice EFR-526L-1A |
|
Точні і надійні чоловічі кварцові наручні годинники у водонепроникному корпусі з колекції 2017-го модельного року Edifice Classic. Позиціонуються виробником як продукт середньої цінової категорії, призначені для найширшого кола споживачів. Стильний класичний дизайн сталевого корпусу (нержавіюча сталь) вдало поєднується зі стрілочним циферблатом, на якому передбачено три додаткових віконця.
Вони необхідні для реалізації функцій хронографа, точність якого дозволяє фіксувати часові проміжки з дискретністю 0,1 сек. Наручний годинник Casio EFR-526L-1A органічно виглядають в поєднанні зі строгим діловим костюмом, так і з одягом стилю casual і sport-casual. Вони обладнані міцним мінеральним склом і отримують живлення від малогабаритної і ємною батареї SR920SW, заряду якої вистачить на два роки роботи кварцового механізму.
Годинник не мають активного підсвічування, але мітки стрілок і циферблата вкриті якісним люмінесцентним світлонакопичуючим складом з дуже тривалим післясвітінням. Комплектуються шкіряним ремінцем з класичною застібкою. Корпус має надійний захист від попадання води за стандартом ISO 2281, годинник можна залишати на руці під час плавання або короткочасного занурення на невелику глибину.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio Edifice EFR-526L-1A
Усі ціни 25 →Часы Casio EDIFICE Classic EFR-526L-1AVUEF | 6 330 грн. |
Часы Casio EFR-526L-1AVUEF | 6 330 грн. |
Мужские часы Casio EFR-526L-1AVUEF EFR-526L-1A | 4 994 грн. |
Чоловічий годинник Casio EFR-526L-1AVUEF | 4 399 грн. |
Часы Casio EDIFICE Classic EFR-526L-1AVUEF | 6 330 грн. |