Наручний годинник Casio Edifice EFR-557CD-1A
Casio Edifice EFR-557CD-1A |
|
Стильні чоловічі механічні наручні кварцові годинники з серії Casio Edifice з функцією хронографа і показу часу 12/24-годинному форматі. Позиціонуються виробником як модель середньої цінової категорії. Відрізняється оригінальним дизайном, який поєднує в собі класичні риси круглого стрілочного циферблата з численними автомобільно-спортивними мотивами. Відмінно поєднуються з різними стилями одягу, сумісні як з строгим діловим костюмом, так і з виглядом casual.
Корпус наручних годинників Casio EFR-557CD-1A виготовлений з високолегованої нержавіючої сталі і оснащений міцним металевим браслетом з практичною і надійною потрійний застібкою-кліпсою, закривається і відкривається одним рухом. Стрілочний циферблат має три додаткових вікна (хвилини і секунди хронографа, 24-годинне час) і виконаний на оригінальному чорному підставі з карбонової фактурою.
Активної підсвічування не передбачено, але фірмове люмінесцентне покриття часових відміток і стрілок значно спрощує зчитування показань у темряві. Виробник заявляє про водонепроникності корпусу рівня Water Resistant 100m. Це дозволяє не знімати годинник під час плавання, в тому числі з маскою, трубкою і ластами, але занурення на глибину 10 метрів не рекомендуються. Енергії штатного срібно-цинкового елемента живлення SR920SW досить на 3 роки роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio Edifice EFR-557CD-1A
Усі ціни 6 →Casio Casio EFR-557CD-1AVUEF | 7 999 грн. |
Casio EFR-557CD-1A | 7 880 грн. |
Casio EFR-557CD-1A | 6 820 грн. |
Casio EFR-557CD-1A | 6 830 грн. |
Чоловічі годинники Casio EFR-557CD-1AVUEF | 8 240 грн. |
Чоловічі годинники Casio EFR-557CD-1A | 6 900 грн. |