Наручний годинник Casio G-Shock DW-5600LS-2
Відео 4Фото 3 |
Casio G-Shock DW-5600LS-2 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock DW-5600LS-2
Усі ціни 7 →Casio CASIO DW-5600LS-2ER | 5 499 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-Shock DW-5600LS-2ER | 6 390 грн. |
Casio DW-5600LS-2E | 4 450 грн. |
Casio DW-5600LS-2E | 5 470 грн. |
Casio DW-5600LS-2E | 4 450 грн. |
Годинник Casio DW-5600LS-2ER | 6 390 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →