Наручний годинник Casio G-Shock GBA-800EL-4A
Відео 3Фото 11 |
Casio G-Shock GBA-800EL-4A |
|
Вбудований тривісний акселерометр для відстеження кількості кроків. Пам'ять для збереження історії активності. Комбіновані таймери. Графічне відображення кількості кроків.
Модель присвячена співпраці з EVERLAST, одним з провідних світових брендів боксу і фітнес-обладнання.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GBA-800EL-4A
Усі ціни 15 →Годинник Casio G-Shock GBA-800EL-4AER | 10 610 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-SHOCK GBA-800EL-4AER | 10 610 грн. |
Часы Casio G-SHOCK G-SQUAD GBA-800EL-4AER | 10 610 грн. |
Часы Casio GBA-800EL-4AER | 10 610 грн. |
Наручний годинник Casio (GBA-800EL-4AER) | 10 611 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GBA-800EL-4A:
- Крокомір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →