Наручний годинник Casio G-Shock GA-114RX-7A
Відео 8Фото 11 |
Casio G-Shock GA-114RX-7A |
|
На ремінці та на задній кришці вигравіруваний логотип із 4-х зірок, присвячений 40-річчю створення серії G-Shock.
Автоматичний календар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GA-114RX-7A
Усі ціни 12 →Годинник Casio G-Shock GA-114RX-7AER | 11 050 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-SHOCK GA-114RX-7AER | 11 050 грн. |
Часы Casio G-SHOCK Limited GA-114RX-7AER | 11 050 грн. |
Часы Casio GA-114RX-7AER | 11 050 грн. |
Наручные часы Casio GA-114RX-7AER | 10 832 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GA-114RX-7A:
- Післясвітіння
- Щогодинний сигнал
РекомендуємоПорівняти в таблиці →