Наручний годинник Casio MTP-1353D-8B2
Відео 1Фото 8 |
Casio MTP-1353D-8B2 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio MTP-1353D-8B2
Усі ціни 7 →Мужские часы Casio MTP-1353D-8B2VEF | 3 457 грн. |
Чоловічий годинник Casio MTP-1353D-8B2VEF | 3 215 грн. |
Чоловічий годинник Casio MTP-1353D-8B2VEF | 3 803 грн. |
Красивий Наручний годинник Casio MTP-1353D-8B2 Білий з сріблястим/салатови | 3 961 грн. |
Кварцовий наручний годинник Casio MTP-1353D-8B2 Білий з сріблястим/салатов | 3 923 грн. |
Наручний міцний годинник Casio MTP-1353D-8B2 Білий з сріблястим/салатовим | 3 923 грн. |
Наручний годинник із сучасною стилізацією Casio MTP-1353D-8B2 Білий із срі | 3 923 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →