Змішувач Cersanit Amet S951-003 (AATB1000035983)
Фото 3 |
Cersanit Amet S951-003 Ametбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Amet S951-003
Усі ціни 24 →Cersanit Cersanit Amet CN S951-003 | 2 238 грн. |
Кран у ванну одновентильний із коротким зливом CERSANIT AMET CN S951-003 х | 2 299 грн. |
Змішувач для ванни Cersanit Amet (S951-003) S951-003 | 2 299 грн. |
Змішувач для ванни Cersanit Amet (S951-003) | 2 299 грн. |
Cersanit S951-003 | 1 783 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →