Змішувач Cersanit Mille S951-006
Фото 4 |
Cersanit Mille S951-006 Milleбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Mille S951-006
Усі ціни 23 →Cersanit Cersanit Mille CN S951-006 | 3 090 грн. |
Кран для ванної одновентильний із коротким зливом CERSANIT MILLE CN S951-0 | 3 239 грн. |
Змішувач для ванни Cersanit Mille (S951-006) S951-006 | 3 239 грн. |
Змішувач для ванни Cersanit Mille (S951-006) | 3 239 грн. |
Cersanit S951-006 | 2 456 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →