Змішувач Cersanit Elio S951-007
Cersanit Elio S951-007 Elioбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Elio S951-007
Усі ціни 13 →Кран у ванну однозахватний литий CERSANIT ELIO S951-007 хром латунь 000012 | 3 681 грн. |
Змішувач для ванни Cersanit Elio (S951-007) S951-007 | 3 681 грн. |
Cersanit Elio S951-007 | 2 926 грн. |
Cersanit Cersanit Змішувач ELIO ванна/душ хром - S951-007 | 2 798 грн. |
Змішувач для ванни та душу Cersanit ELIO (S951-007) | 3 681 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →