Змішувач Cersanit Cari S951-219 (А63025)
Фото 7 |
Cersanit Cari S951-219 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Cari S951-219
Усі ціни 14 →Cersanit Cersanit Cari CN S951-219 | 1 799 грн. |
Кран для раковини одновентильний CERSANIT CARI CN S951-219 хром латунь 000 | 1 799 грн. |
Змішувач для раковини Cersanit Cari (S951-219) S951-219 | 1 799 грн. |
Змішувач для умивальника Cersanit Cari (S951-219) | 1 799 грн. |
Cersanit Cersanit Змішувач CARI раковина гідрозатвір хром - S951-219 | 1 478 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →