Змішувач Cersanit Suaro S951-368
Cersanit Suaro S951-368 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Suaro S951-368
Усі ціни 23 →Cersanit Cersanit Suaro S951-368 | 3 042 грн. |
Змішувач для раковини однозахватний CERSANIT SUARO S951-368 хром латунь з | 3 189 грн. |
Змішувач для раковини Cersanit SUARO (S951-368) S951-368 | 3 189 грн. |
Змішувач для умивальника Cersanit Suaro (S951-368) | 3 189 грн. |
Смеситель для умывальника Cersanit Suaro S951-368 | 2 424 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →