Ванна Cersanit Crea 160x100 см
Відео 3Фото 4 | Товар застарів 9 434 грн. Матеріал корпуса: акрил; Країна походження бренду: Польща; Гарантія виробника: 10 років; Габарити (мм): 1600x1000x475; Глибина ванни (мм): 475; |
Cersanit Crea 160x100 L/R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- арт. S301-230 — правобічна
- арт. S301-232 — лівостороння
Модификації Cersanit Crea
Ціни на Cersanit Crea |
---|---|---|---|---|
Cersanit Crea 150x75 см | від 9 027 грн. | 3 пропозиції | ||
Cersanit Crea 160x75 см | від 9 063 грн. | 1 пропозиція | ||
Cersanit Crea 170x75 см підсилення | від 8 440 грн. | 1 пропозиція | ||
Cersanit Crea 180x80 см | від 10 897 грн. | 1 пропозиція |