Ванна Cersanit Crea 160x75 см (S301-225)
Відео 3Фото 5 | 9 063 грн. Купити! Ванна акрилова CERSANIT Crea S301-225 (160x75 см) + ніжкиRozetka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Cersanit Crea 160x75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Cersanit Crea
Ціни на Cersanit Crea |
---|---|---|---|---|
Cersanit Crea 150x75 см | від 9 027 грн. | 3 пропозиції | ||
Cersanit Crea 160x75 см | від 9 063 грн. | 1 пропозиція | ||
Cersanit Crea 170x75 см підсилення | від 8 440 грн. | 1 пропозиція | ||
Cersanit Crea 180x80 см | від 10 897 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →