Умивальник Cersanit Eko 2000 50 K07-026 510 мм
Фото 4 |
Cersanit Eko 2000 50 K07-026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Eko 2000 50 K07-026 510 мм
Усі ціни 7 →Cersanit Cersanit Eko 2000 50 (K07-026) K07-026 | 1 094 грн. |
Cersanit Cersanit EKO E 50 - K07-190/K07-233/K07-026 | 1 034 грн. |
Умивальник Cersanit EKO 2000 50 з отвором для змішувача (K07-190) | 1 053 грн. |
Раковина EKO 2000 NEW 50см, з/о без коробки Модель EKO 2000 K07-233 | 1 094 грн. |
Умивальник Cersanit Eko 2000 New 50 см з отвором | 1 077 грн. |
Умивальник Cersanit EKO 50 NEW з отвором для змішувача (K07-026) | 1 470 грн. |
Умивальник Cersanit EKO 2000 50 з отвором для змішувача (K07-233) | 1 005 грн. |
Модификації Cersanit Eko 2000 50 K07-026
Ціни на Cersanit Eko 2000 50 K07-026 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Eko 2000 50 K07-026 510 мм | від 1 005 грн. | 7 пропозицій | ||
Cersanit Eko 2000 55 K07-193 560 мм | від 1 033 грн. | 6 пропозицій | ||
Cersanit Eko 2000 60 U-UM-E60-1 600 мм | від 1 104 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →