Наручний годинник Certina DS-8 C033.451.11.051.00
Certina DS-8 C033.451.11.051.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS-8 C033.451.11.051.00
Усі ціни 9 →Чоловічий годинник CERTINA Urban DS-8 Chronometer C033.451.11.051.00 | 18 600 грн. |
Часы Certina DS-8 C033.451.11.051.00 | 21 210 грн. |
Часы Certina C033.451.11.051.00 | 21 210 грн. |
Часы Certina DS-8 C033.451.11.051.00 | 21 210 грн. |
Certina Urban DS-8 C033.451.11.051.00 (C0334511105100) | 24 887 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →