Похідний ніж Civivi Elementum C907E (C907E)
Відео 22Фото 23 |
Civivi Elementum C907E |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Elementum C907E
Усі ціни 18 →Civivi Elementum C907E Green | 3 103 грн. |
Ніж складний Civivi Elementum C907E | 3 770 грн. |
Карманный нож Civivi Elementum C907E | 3 770 грн. |
Ніж складаний Civivi Elementum C907E | 2 599 грн. |
Ніж складний Civivi Elementum C907E | 3 770 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →